(0)

Na początku było Słowo

J 1, 1

O projekcie

 • Boże Granie to projekt muzyczny, którym Fundacja Uwierz Miłości rozpoczęła swoją działalność. Projekt ten dojrzewał w nas od wielu lat, a zrodził się ze Słowa Bożego i modlitwy. W tej przestrzeni, pełnej zachwytu nad Bożą miłością, rodziły się słowa i dźwięki, i powstawały kolejne utwory muzyczne, którymi dzieliliśmy się z najbliższymi. Marzyliśmy o tym, by móc usłyszeć nasze utwory w pięknych aranżacjach, dlatego do realizacji projektu zaprosiliśmy Jakuba Tomalaka, który zgodził się zostać producentem muzycznym oraz znanych artystów chrześcijańskiej sceny muzycznej. Nad organizacją całego przedsięwzięcia czuwał Mirosław Mordzak.

  Strzałka Strzałka
  Boże Granie to projekt muzyczny, którym Fundacja Uwierz Miłości rozpoczęła swoją działalność. Projekt ten dojrzewał w nas od wielu lat, a zrodził się ze Słowa Bożego i modlitwy. W tej przestrzeni, pełnej zachwytu nad Bożą miłością, rodziły się słowa i dźwięki, i powstawały kolejne utwory muzyczne, którymi dzieliliśmy się z najbliższymi. Marzyliśmy o tym, by móc usłyszeć nasze utwory w pięknych aranżacjach, dlatego do realizacji projektu zaprosiliśmy Jakuba Tomalaka, który zgodził się zostać producentem muzycznym oraz znanych artystów chrześcijańskiej sceny muzycznej. Nad organizacją całego przedsięwzięcia czuwał Mirosław Mordzak.
 • Owocem tej współpracy jest płyta zatytułowana „Opowieść o miłości” na której znajduje się 12 utworów. Pragniemy przez nie podzielić się z Wami radością jakiej doświadcza człowiek gdy odkrywa, że jest kochany przez Boga.
  "uRodziny Boga" to kolejna płyta w ramach projektu Boże Granie. Powstała pod wpływem kontemplacji tajemnicy Wcielenia Syna Bożego, Jego narodzenia z Dziewicy i życia w Świętej Rodzinie. Nasze utwory zawierają proroctwa zawarte w tekstach Starego Testamentu, zapowiadające przyjście na świat Mesjasza, relacje z tego wydarzenia i towarzyszących mu znaków, przedstawione w Nowym Testamencie, a także obecne w Tradycji Kościoła.

  Strzałka Strzałka
  Owocem tej współpracy jest płyta zatytułowana „Opowieść o miłości” na której znajduje się 12 utworów. Pragniemy przez nie podzielić się z Wami radością jakiej doświadcza człowiek gdy odkrywa, że jest kochany przez Boga. <br>
 • Staramy się naszymi kolędami oddać podniosły, jednocześnie radosny i wzruszający, nieporównywalny z niczym klimat celebracji Wigilii Bożego Narodzenia w tradycji polskiej, w naszych rodzinach, naszych domach. Podkreślamy piękno i wartość wspólnego świętowania, czasu poświęconego sobie nawzajem, pielęgnowania relacji w rodzinie w cudownej, świątecznej atmosferze. Nasze kolędy zapraszają Szanownych Słuchaczy do odkrywania i doceniania wielkiego Bożego daru, jakim jest drugi człowiek, możliwość spotkania przy wigilijnym stole, radowania się obecnością najbliższych, tym że "jesteśmy wszyscy i jesteśmy razem".
  Aleksandra Lucińska & Lilianna Mordzak
  Autorki tekstów i muzyki

  Strzałka Strzałka
  Staramy się naszymi kolędami oddać podniosły, jednocześnie radosny i wzruszający, nieporównywalny z niczym klimat celebracji Wigilii Bożego Narodzenia w tradycji polskiej,
w naszych rodzinach, naszych domach. Podkreślamy piękno i wartość wspólnego świętowania, czasu poświęconego sobie nawzajem, pielęgnowania relacji w rodzinie w cudownej, świątecznej atmosferze. Nasze kolędy zapraszają Szanownych Słuchaczy do odkrywania i doceniania wielkiego Bożego daru, jakim jest drugi człowiek, możliwość spotkania przy wigilijnym stole, radowania się obecnością najbliższych, tym że Aleksandra Lucińska & Lilianna Mordzak
  Autorki tekstów i muzyki">
Posłuchaj

Twórcy

 • Lilianna Mordzak

  Lilianna Mordzak

  Autorka tekstów i muzyki

  Jestem siostrą Oli, spełnioną i szczęśliwą żoną Mirosława i mamą czwórki dzielnych dzieci: Adama, Piotra, Julii i Franciszka, autorką tekstów i muzyki. Od 17 lat formuję się i z pasją angażuję we Wspólnocie Przymierza Rodzin "Mamre", w której wraz z mężem działamy m.in. w diakonii wychowawczej. Jestem absolwentką Wydziału Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Studium Świeckich Współpracowników Duszpasterstwa w Instytucie Teologicznym w Częstochowie.

 • Jakub Tomalak

  Jakub Tomalak

  Producent muzyczny i aranżer, wokalista

  Mąż Kingi, tata Zosi, Janka i Franka. Muzyk wszechstronny: producent muzyczny, dyrygent, kompozytor, aranżer, wokalista, animator kultury. W swoich działaniach artystycznych z powodzeniem poruszający się na styku muzyki klasycznej i rozrywkowej, realizujący produkcje chóralne i wokalno – instrumentalne. W roli dyrygenta wielokrotnie prowadził koncerty symfoniczne z udziałem orkiestr zawodowych jak i amatorskich na terenie całego kraju. Współpracował z wybitnymi artystami polskiej estrady m.in. z Mieczysławem Szcześniakiem, Marcinem Pospieszalskim, Januszem Stokłosą.

 • Aleksandra Lucińska

  Aleksandra Lucińska

  Autorka tekstów i muzyki

  Jestem siostrą Lili oraz szczęśliwą żoną Jacka, mamy sześcioro wspaniałych dzieci: Martynę, Rafała, Milenę, Bartosza, Gustawa i Aleksandra oraz cudowną wnuczkę Zuzannę. Piszę teksty i komponuję muzykę. Należę do Wspólnoty Przymierza Rodzin "Mamre", gdzie odkryłam i zachwyciłam się Pismem Świętym, które stało się inspiracją moich utworów. Jestem absolwentką Wydziału Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Studium Świeckich Współpracowników Duszpasterstwa w Instytucie Teologicznym w Częstochowie.

Opowieść o miłości
Partnerzy

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Wiadomość