(0)
Logo facebook Logo instagram Logo youtube
Logo fundacji

,,Tylko miłość może wykluczyć używanie jednej osoby przez drugą''
Jan Paweł II

Nasze projekty

Myśmy poznali i uwierzyli miłości jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością

1 J 4,16

O nas

 • Fundacja Uwierz Miłości powstała z fascynacji tajemnicą małżeństwa i rodziny oraz pasji do pięknej muzyki. Jej nazwa odwołuje się do Pierwszego Listu św. Jana (1J 4,16) i podkreśla, że „Bóg jest miłością". On stworzył nas, byśmy mogli żyć w relacji przepełnionej Jego obecnością. Uwierzyć Bożej miłości, to przyjąć ją i pozwolić jej przekształcać wszystkie obszary naszego życia, aby doświadczać prawdziwego pokoju i radości. Założyciele Fundacji wyrastają z duchowości Wspólnoty Przymierza Rodzin „Mamre".

  Strzałka Strzałka
  Fundacja Uwierz Miłości powstała z fascynacji tajemnicą małżeństwa i rodziny oraz pasji do pięknej muzyki. Jej nazwa odwołuje się do Pierwszego Listu św. Jana (1J 4,16) i podkreśla, że „Bóg jest miłością
 • Naszą misją jest wszechstronna pomoc małżeństwom i rodzinom w oparciu o antropologię chrześcijańską oraz wymagania wynikające z treści nauczania Kościoła Katolickiego. Pragniemy promować wartości rodzinne, wspierać małżeństwa i rodziny w kryzysie oraz budować w społeczeństwie klimat przyjazny małżeństwu i rodzinie. Kolejnym naszym celem jest wspieranie i promocja kultury, a szczególnie muzyki chrześcijańskiej. Chcemy aby głębia przesłania ewangelicznego i piękno muzyki dotykały serc słuchaczy i otwierały ich na Bożą miłość.

  Strzałka Strzałka
  Naszą misją jest wszechstronna pomoc małżeństwom i rodzinom w oparciu o antropologię chrześcijańską oraz wymagania wynikające z treści nauczania Kościoła Katolickiego. 
Pragniemy promować wartości rodzinne, wspierać małżeństwa i rodziny w kryzysie oraz budować w społeczeństwie klimat przyjazny małżeństwu i rodzinie.
Kolejnym naszym celem jest wspieranie i promocja kultury, a szczególnie muzyki chrześcijańskiej. Chcemy aby głębia przesłania ewangelicznego i piękno muzyki dotykały serc słuchaczy i otwierały ich na Bożą miłość.
Pobierz statut

Nasi patroni

photo decoration in shape of branch

św. Jan Paweł II

photo decoration in shape of branch

św. Ludwik i Zelia Martin

Dobre nowiny

Nasze projekty

Wsparcie

Jeśli pragniesz wspomóc nas darowizną

Fundacja Uwierz Miłości
ul. Główna 27
99-335 Witonia

Numer konta:

08 1020 3440 0000 7102 0257 6643

Za ofiarność na rzecz Fundacji z serca dziękujemy

Darowizna online

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Wiadomość