(0)
Facebook Buduj Relacje Facebook Boże Granie Instagram Uwierz Miłości Youtube Boże Granie
Logo fundacji

,,Tylko miłość może wykluczyć używanie jednej osoby przez drugą''
Jan Paweł II

Nasze projekty

Myśmy poznali i uwierzyli miłości jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością

1 J 4,16

O nas

 • Fundacja Uwierz Miłości powstała z fascynacji tajemnicą małżeństwa i rodziny oraz pasji do pięknej muzyki. Jej nazwa odwołuje się do Pierwszego Listu św. Jana (1J 4,16) i podkreśla, że „Bóg jest miłością". On stworzył nas, byśmy mogli żyć w relacji przepełnionej Jego obecnością. Uwierzyć Bożej miłości, to przyjąć ją i pozwolić jej przekształcać wszystkie obszary naszego życia, aby doświadczać prawdziwego pokoju i radości. Naszą misją jest wszechstronna pomoc małżeństwom i rodzinom w oparciu o antropologię chrześcijańską oraz ...

  Strzałka Strzałka
  Fundacja Uwierz Miłości powstała z fascynacji tajemnicą małżeństwa i rodziny oraz pasji do pięknej muzyki. Jej nazwa odwołuje się do Pierwszego Listu św. Jana (1J 4,16) i podkreśla, że „Bóg jest miłością
 • ... wymagania wynikające z treści nauczania Kościoła Katolickiego. Pragniemy promować wartości rodzinne, wspierać małżeństwa i rodziny w kryzysie oraz budować w społeczeństwie klimat przyjazny małżeństwu i rodzinie. Kolejnym naszym celem jest wspieranie, promocja i tworzenie kultury, a szczególnie muzyki chrześcijańskiej. Chcemy aby głębia przesłania ewangelicznego i piękno muzyki dotykały serc słuchaczy i otwierały ich na Bożą miłość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością oraz współtworzenia z nami tego dzieła. Więcej informacji w zakładce Projekty oraz Dobre Nowiny.

  Strzałka Strzałka
   ... wymagania wynikające z treści nauczania Kościoła Katolickiego. 
Pragniemy promować wartości rodzinne, wspierać małżeństwa i rodziny w kryzysie oraz budować w społeczeństwie klimat przyjazny małżeństwu i rodzinie.
Kolejnym naszym celem jest wspieranie, promocja i tworzenie kultury, a szczególnie muzyki chrześcijańskiej. Chcemy aby głębia przesłania ewangelicznego i piękno muzyki dotykały serc słuchaczy i otwierały ich na Bożą miłość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością oraz współtworzenia z nami tego dzieła. Więcej informacji w zakładce Projekty oraz Dobre Nowiny.
Pobierz statut Sprawozdanie za rok 2022

Nasi patroni

photo decoration in shape of branch

św. Jan Paweł II

photo decoration in shape of branch

św. Ludwik i Zelia Martin

Dobre nowiny

Nasze projekty

Wsparcie

Jeśli pragniesz wspomóc nas darowizną

Fundacja Uwierz Miłości
ul. Główna 27
99-335 Witonia

Numer konta:

08 1020 3440 0000 7102 0257 6643

Za ofiarność na rzecz Fundacji z serca dziękujemy

Darowizna online

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Wiadomość