(0)

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Administrator czyli FUNDACJA UWIERZ MIŁOŚCI (KRS 0000825959, REGON 385408027, NIP 5070096427)

Adres strony internetowej Administratora to: https://bozegranie.pl/

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

W formularzach kontaktowych przetwarzamy Twoje podstawowe dane osobowe takie jak: Imię, Nazwisko oraz Adres E-mail. Potrzebujemy ich ze względu na to, że chcemy jak najlepiej świadczyć nasze usługi, a te dane są wymagane, by jakościowo odpowiedzieć na Twoje zapytanie z formularza.

Ciasteczka

Korzystamy z ciasteczek i zmiennych sesyjnych, by jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Dzięki nim możesz m.in. korzystać z naszego sklepu.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Pana/ Pani dane osobowe, których przetwarzanie jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa będą przechowywane przez okres wymagany przez obecnie obowiązujące przepisy prawa.

Pana/ Pani dane osobowe przekazane w formularzu kontaktowym za pośrednictwem strony internetowej https://bozegranie.pl/ będą przechowywane przez okres konieczny dla udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub w przypadku Pana/Pani dalszych pytań lub konieczności udzielenia dalszych informacji, do czasu udzielenia tych odpowiedzi lub informacji.

Pana/ Pani dane osobowe zamieszone w złożonym przez Pana/ Panią zamówieniu na oferowane towary będą przechowywane przez okres konieczny dla realizacji Pana/ Pani zamówienia, w tym świadczenia usług posprzedażowych, czyli nie dłużej niż przez 2 lata od zakończenia realizacji danego zamówienia.

Gdzie przesyłamy dane

Odbiorcami Pana/ Pani danych osobowych mogą być:

  • podmioty realizujące przewóz towarów tj. przewoźnicy lub pośrednicy realizujący transport towarów na zlecenie Administratora;
  • podmioty obsługujące płatności elektroniczne lub płatności kartą płatniczą, którym udostępnione mogą być Pana/ Pani dane osobowe celem realizacji płatności;
  • podmioty zapewniające obsługę informatyczną Administratora, oraz dostawcy zewnętrznych systemów wspierających działalność Administratora,
  • podmioty świadczące obsługę księgową i prawną na rzecz Administratora;
  • podmioty i organy, którym obowiązek udostępnienia Pana/Pani danych osobowych wynika z obowiązujących przepisów prawa.

Korzystając z naszej strony internetowej musisz stosować się do postanowień Regulaminu.